Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Будівництво, архітектура , Виробництво
  5. Инженер-конструктор машиностроения
Відправити резюме

Инженер-конструктор машиностроения

Заблокована
 10 травня  Дніпро 
Компанія: ООО 'ВКС Фертигхаус'   (https://jobs.ua/company-ooo-vks-fertighaus-373874) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

  • Требования: Знания механики, основ машиностроения, а также механической обработки металла, знание программы SolidWorks, AutoCAD (обязательно)
  • Обязанности: Проектирование металлоконструкций (листовой метал), развертка, подготовка сопроводительной документации для производства торгового оборудования, согласно конструкторской документации
  • Условия: правый берег — ул. Автотраспортная 5, Официальное трудоустройство, своевременная зарплата. Официальное оформления, пятидневка, с 8−00 до 17−00. Звоните 098−177−11−17; 068−836−19−80

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору