Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Инженер-механик в Україні
  5. Инженер-механик
  Відправити резюме

  Инженер-механик

  Заблокована
  9 000 грн.
   17 червня  Харків 
  Компанія: ДП " Підприємство ДКВС України (№ 18)"  (https://jobs.ua/company-dp-pdprimstvo-dkvs-ukrani-18-1572373) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 278-05-57
  Контактна особа:Любовь Васильевна
  Адреса:г. Харьков, ул. Рубановская,4

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: высшее образование, опыт работы обязателен

  Обязанности: Обеспечение бесперебойной работы технологического оборудования (металлообработка) , текущие ремонты, плановые ремонты, (токарное, фрезерное, пресса, гидравлика), запуск нового оборудования.

  Условия: Официальное трудоустройство. Полный соц. пакет. Режим работы: с 8-17. З/пл. по результатам собеседования, (тел. )

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору