Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Миколаєві
  4. Робота Интернет консультант в Україні
  5. Интернет консультант
  Відправити резюме

  Интернет консультант

  Заблокована
  10 000 грн.
   25 березня  Миколаїв 
  Компанія: Маслеников, ФОП  (https://jobs.ua/company-maslenikov-fop-1610933) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці; Офісний персонал

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 881-45-71
  Контактна особа:Валера Легасов

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Малому предприятию ФОП Маслеников, в отдел корреспонденции нужен сотрудник. Пунктуальность, опрятный внешний вид и коммуникабельность приветствуются. Работа заключается в: -коммуникации между коллегами -прием телефонных звонков -работа с клиентской базой Готовы взять нового человека и обучить всем моментам. Стационарная работа в нашем представительстве. Часы работы 9−18, пн-пт. Мы находимся на пр.Центральный, рядом с гостиницей Николаев. Чтобы узнать подробности набирайте ...71, мы вам перезвоним.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору