Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота JavaScript-програміст з Angular і Cordova в Києві
  5. JavaScript-програміст з Angular і Cordova
Відправити резюме

JavaScript-програміст з Angular і Cordova

Заблокована
72 000 грн.
  7 січня  Київ 
Компанія: Allied Bits  (https://jobs.ua/company-allied-bits-1601429) (Всі вакансії)
Категорії:IT, WEB фахівці

Контакти

Контактна особа:Eugene Mayevski
Адреса:Київ, вул.Урлівська 11-А

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В київський офіс іноземної компанії шукаємо Javascript-програміста зі знанням Angular і досвідом використання Cordova та Ionic. Гарантуємо дружню атмосферу і гідну оплату.

Задачі до виконання -- розвиток веб- і мобільного додатку (одна база коду) бізнесового напрямку із реалізацією нових функцій як візуального характеру, так і невізуальної функціональності.

Тип зайнятості - повна зайнятість в офісі в Києві з можливою роботою віддалено за домовленістю (відповідно до результатів). Оплата включає базову ставку і можливі премії за якісну роботу.

Вимоги до виконавця -- суттєвий практичний досвід в JavaScript включаючи Angular та, бажано, Ionic, а також, дуже бажано, Cordova. Знання і досвід з Python не завадять, але не є обов'язкові.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору