Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Каменщик в Києві
  5. Каменщик
  Відправити резюме

  Каменщик

  Заблокована
  48 000 грн.
   24 березня  Київ 
  Компанія: Golden Gate Management  (https://jobs.ua/company-golden-gate-management-1610161) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Контактна особа:Golden Gate
  Адреса:Мишуги 10, офис 306

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требуются каменщики для работы в Литве Литовская строительная компания. Трудоустраиваем только официально, делаем рабочие визы на год. Работа с блоками: за куб 30-35 евро; За квадрат перегородок: 7-8 евро; Кирпич: 45-50 евро за куб.; Оплата сдельная. Аванс каждую пятницу, зарплата раз месяц. Жилье 80-100 евро в месяц. Одежда своя, инструмент предоставляем. Время работы с 8-00 сколько пожелаете, выходной воскресенье. Предоставляем приглашение при наличии диплома или свидетельства каменщика, можно справку с работы в Украине. Контактное лицо в Украине: Евгений Николаевич

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору