Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Касири в Києві
  5. Касири
Відправити резюме

Касири

Заблокована
9 000 грн.
  7 грудня 2019  Київ 
Компанія: Кафе "Есенин"  (https://jobs.ua/company-kafe-esenin-137128) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон: +38 (066) 437-24-09
Контактна особа:Людмила

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Касири потрібні в нове кафе в бізнес-центрі на вул. Бульварно-Кудрявській, м. Київ (р-н Цирку). ДР. Умови роботи: ГР 7/7, 5/2 (обговорюється). Харчування за рахунок закладу. Своєчасна оплата праці, 2 рази на місяць. Вимоги: працездатність, дотримання санітарних норм. Уміння працювати в команді, ДР для кухарів, якщо немає ДР на лінії роздачі, в залі, каса, бар. Навчаємо. При необхіності надаємо житло.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору