Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Комірник-робітник складу в Києві
  5. Комірник-робітник складу
  Відправити резюме

  Комірник-робітник складу

  Заблокована
  13 000 грн.
    6 червня  Київ 
  Компанія: Філія Тандем Дістрібьюшн ТОВ"Торговий Альянс "УПК"  (https://jobs.ua/company-flya-tandem-dstrbyushn-tovtorgoviy-alyans-upk-1601892) (Всі вакансії)
  Рубрики:Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Контактна особа:Євген, Юрій

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Філія «Тандем Дістрібьюшн» ТОВ «Торговий Альянс "УПК" (оптовий продаж напоїв) на постійну роботу потрібен Комірник-робітник складу. Вимоги: бажано чол. до 45 років, ДР від 1 року (склад), відповідальність, акуратність, порядність, проживання бажано м.Вишневе, Софіївська Борщагівка, прилеглі райони. Обов’язки: навантажувально-розвантажувальні роботи, комплектація замовлень по накладній, упаковка, підготовка до відвантаження, участь в інвентаризації. Ми пропонуємо: комфортні умови праці, своєчасна виплата з/п, ГР: пн-сб (шестиденка). Місіце робот: м.Вишневе, вул. Промислова. З/п від 13000 грн + премії.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору