Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Тячів
  4. Виробництво
  5. Кондитер
Відправити резюме

Кондитер

Заблокована
5 000 грн.
 21 серпня  Тячів 
Компанія: Тячівський районний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-tyachvskiy-rayonniy-tsentr-zaynyatost-1597652) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон:+38 (097) 174-79-27
Контактна особа:Вікторія Бухало
Адреса:м. Тячів

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Дотримуватись техніки безпеки на норм санітарної гігієни.

Обов'язки: Мати навики у виготовленні кондитерських виробів, дотримуватись вимог технологічного процесу виготовлення солодощів. Мати естетичний смак та художні здібності. Дотримуватись техніки безпеки на норм санітарної гігієни.

Умови: Робота в міні-пекарні. Повна зайнятість.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору