Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Виноградові
  4. Робота Кондитер в Україні
  5. Кондитер
  Відправити резюме

  Кондитер

  Заблокована
   21 травня  Виноградів 
  Компанія: Гранд  (https://jobs.ua/company-grand-1604156) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія

  Контакти

  Контактна особа:Катерина
  Адреса:Виноградів, вул.Копанська 221

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вік 18-45 років; середня спеціальна профільна освіта; стаж роботи на аналогічній посаді; знання технологічного процессу виготовлення кондитерських виробів.

  Обов'язки: виготовлення кондитерських виробів за технологічними картами; виготовлення тортів на замовлення; контроль якості вхідної сировини.

  Умови: місце розташування - м. Виноградів, вул. Копанська, 221, оформлення відповідно до КЗпПУ, оплачувана відпустка, лікарняний, надання форменного одягу, знижки при купівлі товарів в мережі. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: ..66 – відділ кадрів.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору