Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Кондитер в Києві
  5. Кондитер
  Відправити резюме

  Кондитер

  Заблокована
  13 500 грн.
   18 лютого  Київ 
  Компанія: Компанія «Київський БКК»  (https://jobs.ua/company-kompanya-kivskiy-bkk-1567574) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий

  Опис вакансії

  Кондитерів з усіх регіонів України запрошуємо на роботу. Компанія "Київський БКК" - провідний національний виробник кондитерських виробів - тортів і тісточок, яка має 100-річні традиції та активно розвивається. Для нас важливо від вас: ДР в оформленні тортів від 6 міс., ДР з кондитерським мішком та насадками, досвід в оформленні бордюр, листок, троянда, хризантема. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, вчасна виплата з/п 2 рази на місяць. Проходження мед.огляду за рахунок підприємства. ГР: 5/2. Чекаємо на ваші дзвінки.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору