Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Хмельницькому
  4. Робота Консультант 1с в Україні
  5. Консультант 1с
  Відправити резюме

  Консультант 1с

  Заблокована
  10 000 грн.
    8 січня  Хмельницький 
  Компанія: АудитСофт  (https://jobs.ua/company-auditsoft-1605256) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці; Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 486-20-54
  Контактна особа:Регіна Королюк
  Адреса:Хмельницький, ул.Свободы 18/2

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Вища освіта (не закінчена вища освіта) економічна, математична, фінансова. Знання основних принципів ведення обліку (бажано досвід роботи в даному напрямку), Комунікаційні навички (розмовні та письмові). Буде перевагою досвід роботи із системою 1С.

  Обов'язки: робота із вхідними дзвінками (поштою), реєстрація звернень клієнтів у внутрішній системі компанії; надання консультацій клієнтам, щодо налаштування, використання певних конфігурацій системи 1С (BAS), таких як BAS ERP; BAS Бухгалтерія; BAS Комплексне управління підприємством; 1С УПП; 1С УТП

  Умови: період стажування та навчання; офіційне працевлаштування (соц.пакет), п'ятиденний робочий тиждень, нормований робочий день, робота у сучасному офісі, обладнаному всім необхідним для комфортних умов праці. Корпоративні заходи у вигляді туристичних поїздок, колективних вечірок, та інш. Абонемент у спорт.зал.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору