Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Сфера розваг , Робота для студентів , Робота без кваліфікації
  5. Контролер билетов
Відправити резюме

Контролер билетов

Заблокована
5 700 грн.
 11 серпня  Харків 
Компанія: УПКтаВ ім. М. Горького  (https://jobs.ua/company-upktav-m-m-gorkogo-1598119) (Всі вакансії)
Категорії:Сфера розваг, Робота для студентів, Робота без кваліфікації

Контакти

Телефон:+38 (050) 401-17-81
Адреса:Сумская 81

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:плаваючий графік роботи

Опис вакансії

Требования: Для работы в Развлекательный Цент в парке Горького требуются сотрудники на вакансию: контроллер билетов. Гибкий график .Умение донести информацию каждому посетителю . Коммуникабельность . Пунктуальность. Воспитанность. Желание работать . Ответственность . Работа с 18 лет . Официальное оформление .

Обязанности: консультирование посетителей

Условия: с 10:00до 22:00 . От 15 смен в месяц . Заработная плата зависит от количества отработанных смен. Зп от 5700 грн . График гибкий . Выплата два раза в месяц + премии. Стажировка 3 неполных дня

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору