Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Координатор по роботі із застрахованими особами

  3 ноября  Киев
Компания:Савитар Групп  (https://jobs.ua/company-savitar-grupp-1573203) (Все вакансии)

Требования

Образование:не имеет значения

Описание вакансии

Медичні працівники, це саме та робота, яку ви шукаєте! Міжнародна асистуюча компанія проводить відбір претендентів на гарячу вакансію Координатор по роботі із застрахованими особами Гідна з/п, гнучкий графік, зручне розташування. можливість працювати із провідними клініками світу, практика англійської мови і найголовніше - дружній колектив, про який мріє кожен. Обов'язки: прийом дзвінків від застрахованих з усього світу, організація медичної допомоги по всьому світу, щоденне спілкування з компаніями-партнерами за кордоном з питань організації допомоги та обслуговування клієнтів, ведення ділового листування із зарубіжними партнерами. Вимоги: освіта вища, незакінчена вища, знання іноземних мов, вільне володіння англійською мовою, комп'ютерна грамотність на рівні впевненого користувача, орієнтованість на якісне обслуговування клієнтів, професійний стиль спілкування по телефону, відповідальність, уважність, дисциплінованість, правильна і грамотна російська, українська мова. Умови: цікава і динамічна робота в Call-центрі міжнародної медичної асистуючої компанії, попередній тренінг, навчання в процесі роботи, можливість кар'єрного і професійного зростання, робота в офісі, 10 хв. пішки від ст.м «Золоті ворота»/«Університет», графік роботи обговорюється, можливий гнучкий графік, з/п конкурентна, виплачується вчасно, 500 грн за чергування (розраховується погодинно). Сайт компанії: ua.savitar-gr.comЗ усіма питаннями звертайтесь за тел.
Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх