Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Копирайтер для заполнения сайта в Україні
  5. Копирайтер для заполнения сайта
  Відправити резюме

  Копирайтер для заполнения сайта

  Заблокована
  6 000 грн.
   21 грудня 2020  Дніпро 
  Компанія: Золотое слово  (https://jobs.ua/company-zolotoe-slovo-1587847) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR

  Контакти

  Телефон: +38 (066) 095-68-65
  Контактна особа:Роман Цветков
  Адреса:Днепр

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:віддалена робота

  Опис вакансії

  Требования: Нужен автор для написания текстов. Грамотный русский язык. Умение донести свою мысль потенциальному читателю. опыт в написании СЕО текстов (логичное вплетение ключевых фраз в текст). Обязательная ответственность, исполнительность (сроки сдачи не срываем)

  Обязанности: Написание статей для сайтов (НЕ соцсети). Статьи разного размера: 500-5000 сим каждая. Объем работ - от 5000 сим б/п в сутки. Проверка текстов в большинстве своем по текст.ру.

  Условия: Оплата 14грн/1000 сим б/п. Удаленная работа. Связь через почту/телеграм. График работы по желанию: хоть 2 часа в день, хоть 14)))

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору