Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Голованівську
  4. Робота Лікар-рентгенолог діагностики КТ, МРТ в Україні
  5. Лікар-рентгенолог діагностики КТ, МРТ
  Відправити резюме

  Лікар-рентгенолог діагностики КТ, МРТ

  Заблокована
  20 000 грн. + %
   22 січня  Голованівськ 
  Компанія: КНП «Голованівська ЦРЛ»   (https://jobs.ua/company-knp-golovanvska-tsrl-1602737) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Контактна особа:Світлана Лиса
  Адреса:Голованівськ, вул. Незалежності, 2

  Побажання до співробітника

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Обов'язки: 

  Керуватись чинним законодавством України про охорону здоров'я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров'я.

  Проводити кваліфіковане рентгенологічне обстеження. Здійснювати інтервенційні лікувально-діагностичні втручання під контролем рентгеноскопії (за наявності умов). Впроваджувати в практику нові високоефективні методи досліджень, в тому числі спеціальні (комп'ютерна томографія, ангіографія, інтраопераційна рентгенографія тощо). Контролювати реєстрацію та облік обстежених. Забезпечувати оформлення та надання висновків за результатами досліджень. Виявляти та аналізувати причини розбіжностей висновків рентгенологічного обстеження із результатами інших діагностичних, клінічних та морфологічних досліджень. Брати участь в проведенні клінічних розборів, клініко-рентгенологічних, клініко-патологоанатомічних конференцій тощо. Систематично проводити аналіз кількісних і якісних показників своєї діяльності. Постійно удосконалювати свій професійний рівень. Надавати консультативну допомогу фахівцям клінічних підрозділів з питань рентгенодіагностики. Впроваджувати заходи, спрямовані на збереження матеріальних цінностей, забезпечення гарантії якості рентгенодіагностики, дотримання правил безпеки, радіаційної безпеки. Забезпечує ретельне збереження документації, носіїв діагностичних зображень, ведення оперативного архіву. 

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору