Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Ужгороді
  4. Робота Мангальщик в Україні
  5. Мангальщик
Відправити резюме

Мангальщик

Заблокована
8 000 грн. + %
 12 березня  Ужгород 
Компанія: Ужгородська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості  (https://jobs.ua/company-ujgorodska-rayonna-flya-zakarpatskogo-oblasnogo-tsentru-zaynyatost-1595683) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія

Контакти

Контактна особа:Мар`яна
Адреса:Ужгород, вул.Бородіна, 14

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Вимоги: Здійснювати підтримку чистоти та порядку на робочому місці, контроль якості продукції та видачі на лінію роздачі.

Обов'язки: Приготування страв на мангалі. - знання видів, властивостей, кулінарного призначення та особливостей обробки харчових продуктів (овочів, м’яса, риби тощо)

Умови: Оптимальні

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору