Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Маркетолог в Києві
  5. Маркетолог
  Відправити резюме

  Маркетолог

  Заблокована
  15 000 грн.
   24 вересня  Київ 
  Компанія: Космолюкс  (https://jobs.ua/company-kosmolyuks-142273) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 445-04-73

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Маркетолога запрошує компанія "Космолюкс 2013". Офіційний дистриб'ютор парфюмерно-косметичної продукції польського виробництва на території України. Вимоги: Бажано жінка, ВО маркетинг, реклама бажано, відповідальність, креативність, грамотність, комунікабельність; почуття гумору і позитивний настрій, відсутність шкідливих звичок. Умови роботи: цікава сфера діяльності, гідна оплата праці, офіційне працевлаштування. ГР: пн-пт, з 9.00 до 18.00. Офіс недалеко від ст.м "Позняки". Обов'язки: складання і впровадження стратегії розвитку і просування продуктів, участь в написанні текстів для розсилок, рекламних матеріалів, організація запуску e-mail-розсилок, постів в соцмережах; робота з командою: дизайнер, СММ, менеджери, написання ТЗ, контроль виконання поставлених завдань в заплановані терміни; маркетинговий аналіз ринку, конкурентів, відстеження новинок; звітність за результатами проведення акцій і заходів, аналіз результатів.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору