Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кременчуці
  4. Робота Машинист копра в Україні
  5. Машинист копра
Відправити резюме

Машинист копра

Заблокована
15 000 грн. + %
 15 жовтня  Кременчук 
Компанія: ТОВ 'Промспецбуд'. м.Кременчук  (https://jobs.ua/company-tov-promspetsbud-mkremenchuk-188171) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Виробництво

Контакти

Телефон: +38 (067) 530-55-64
Контактна особа:Наталія Миколаївна
Адреса:Кременчуг, вул.Шевченка 18/26

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи машиністом технологічно подібної машини чи екскаватора одноківшевого та слюсарем з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів чи інших подібних за складністю машин 4 розряду не менше 1 року.

Керує копром сухопутним під час: занурювання легких, середніх та важких паль, дерев’яних, залізобетонних та металевих; улаштовування пальових фундаментів для різних інженерних споруд; споруджування шпунтових завіс тощо. Виконує щозмінне технічне обслуговування копра, бере участь у його плановому запобіжному ремонті. Робота а в Кременчуці, а також відрядження по областям України на будівельні об«єкти.

Работа на открытых площадках

Порядочность, отсутствие вредных привычек, трудолюбие, коммуникабельность (работа в коллективе, проживание на съемных квартирах

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору