Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Харків
  4. Краса та SPA-послуги
  5. Мастер маникюра
Відправити резюме

Мастер маникюра

Заблокована
 21 квітня  Харків 
Компанія: Express Beauty (ФЛП Гайденко И.В.)  (https://jobs.ua/company-express-beauty-flp-gaydenko-iv-1582450) (Всі вакансії)
Категорії:Краса та SPA-послуги
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Срочно требуется мастер маникюра в нейл-бар в ТРК Украину. Материалы бара. Условия хорошие. Проходимость. Опыт работы обязателен.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору