Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Біла Церква
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Майстер з ремонту стартерів та генераторів на автосервіс БМВ

Майстер з ремонту стартерів та генераторів на автосервіс БМВ

Заблокована
 26 червня  Біла Церква 
Компанія: Форсаж автосервіс БМВ  (https://jobs.ua/company-forsaj-avtoservs-bmv-1596582) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: освіта електрика або суміжна, досвід роботи (або бажання пізнавати, запам'ятовувати та використовувати практичний досвід і тонкощі професії), знання техніки безпеки при роботі з діагностичним обладнанням та з електрообладнанням автомобілів, бажання працювати. Здатність працювати в колективі.

Умови роботи: робота у м.Білій Церкві, в приміщенні боксу на території підприємства, спец одяг, побутове приміщення, обладнання. З/п та інші деталі при співбесіді.

Обов'язки: проведення діагностики та виявлення причин несправності стартерів, генераторів на сучасному обладнанні, їх ремонт

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору