Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Польщі
  4. Робота Майстер/механік на виробництві (m. Лодзь, Лодзінське воєводство, Польща.). в Україні
  5. Майстер/механік на виробництві (m. Лодзь, Лодзінське воєводство, Польща.).
  Відправити резюме

  Майстер/механік на виробництві (m. Лодзь, Лодзінське воєводство, Польща.).

  Заблокована
  28 000 грн.
    1 квітня  Польща 
  Компанія: Bailey Industries&Flexwork  (https://jobs.ua/company-bailey-industriesampflexwork-1610638) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +48(535)039-992
  Контактна особа:Maksym Alekseienko

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Oбов'язки:

  виконання ряд заходів, пов’язаних з експлуатацією рухомих машин та обладнання. (багатопластинкові преси; автоматичний різець.) забезпечення виробничі лінії волокном. завантаження сировини в машини, відбір готового напівфабрикату з машин. керування переліченими вище машинами та пристроями. виконання роботи, пов'язаних з навантаженням/розвантаженням обладнання, транспортування продукції. періодично потрібні короткочасні роботи вище 3 метрів. Чищення машин після закінчення праці. виконання різних видів прибиральних та допоміжних робіт.


  Вимоги:

  середня професійна освіта. досвід управління виробничою лінією на посаді майстра (керівника) - мінімум 3 роки. знання польської мови - принаймні на базовому рівні.


  Ми пропонуємо:

  ставка 20 зл. / год.(Нетто.) одяг робочий за рахунок фірми. житло надається працeдавцем. праця від зараз. працевлаштування на основі умови злецення.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору