Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Медицинский лаборант в Києві
  5. Медицинский лаборант
  Відправити резюме

  Медицинский лаборант

  Заблокована
  42 000 грн.
   28 грудня 2020  Київ 
  Компанія: Centrum Agency s.r.o.  (https://jobs.ua/company-centrum-agency-sro-1598842) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Контактна особа:Centrum Agency

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  CENTRUM AGENCY, s.r.o. — Словацкое кадровое агенство созданное в 2010 году и успешно работающее на рынке услуг по предоставлению рабочих мест в Европе.  Медицинский лаборант  Ищем 15 человек на эту позицию.
  От работников требуется опыт работы в этой сфере от 2 лет.  Зарлата составляет от 750 до 1260 евро в месяц.  Проживание стоит 120 евро за месяц.
  Питание стоит 46 евро в месяц.  Место работы - по всей Словацкой Республике  От вас нужен биометрический паспорт и заполненая анкета кандидата.


  Условия для начала работы - сразу после нострификации образования.  Контактировать можете по этим номерам : +38...37,+42...23 (watsapp,viber,telegram) или електронной почтой відправити резюме  http://www.centrumagency.sk/

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору