Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Кропивницький
  4. Сільське господарство, агробізнес
  5. Механизатор
Відправити резюме

Механизатор

Заблокована
10 000 грн.
  2 травня  Кропивницький 
Компанія: ПП НСНФ 'Соєвий вік'  (https://jobs.ua/company-pp-nsnf-soviy-vk-233578) (Всі вакансії)
Категорії:Сільське господарство, агробізнес
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Научная селекционно-семеноводческая фирма «Соевый век» ведет свою деятельность с 2001 года. Основное направление деятельности компании — создание высокопродуктивных сортов сои собственной селекции, специализированных под органическое земледелие, без использования генетически модифицированных организмов.

Конкурс на вакантную должность механизатора открыт!

Вы ответственны, трудолюбивы, скрупулезны, не боитесь работы в полевых условиях, способны вкладывать душу в это занятие?

Тогда Вы тот, кто нам нужен!


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

↑ Вгору