Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво
  5. Механіки-налагоджувальники
Відправити резюме

Механіки-налагоджувальники

Заблокована
15 000 грн.
  3 серпня  Київ 
Компанія: ТОВ «ВІНАГРО»  (https://jobs.ua/company-tov-vnagro-1595572) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон:+38 (050) 469-62-72

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В цех по виробництву продуктів харчування потрібні Механіки-налагоджувальники видувного верстата, видування ПЕТ-пляшки, виробничої лінії. Обов'язки: обслуговування, діагностика, налагодження, частковий ремонт обладнання. Досвід роботи на аналогічній посаді обов'язковий! Ми пропонуємо: гнучкий графік роботи 5-6 днів на тиждень, в залежності від сезону. Надаємо житло і кухню. Своєчасну оплату гарантуємо. Виробництво знаходиться в с. Гореничі, маршрутка від ст.м «Нивки», «Святошин», 20 км від Києва по Житомирській трасі.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору