Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Менеджер дизайнер по продаже корпусной мебели в Києві
  5. Менеджер дизайнер по продаже корпусной мебели
Відправити резюме

Менеджер дизайнер по продаже корпусной мебели

Заблокована
15 000 грн.
 28 жовтня  Київ 
Компанія: MONDO  (https://jobs.ua/company-mondo-296082) (Всі вакансії)
Категорії:Дизайн, творчість, Виробництво

Контакти

Контактна особа:Игорь
Адреса:киев

Вимоги

Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Компании производителю и импортеру мебели требуется на должность менеджера-дизайнера корпусной мебели специалист!Знающий и умеющий работать в данном направлении с опытом,желающий работать и зарабатывать хорошие деньги!Место работы-центр города,хороший коллектив,работаем с архитекторами,дизайнерами.Знание программ для прорисовки мебели,проектирование мебели и составление договоров с клиентами,ведение заказа до установки!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору