Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Менеджер по персоналу в Україні
  5. Менеджер по персоналу
Відправити резюме

Менеджер по персоналу

Заблокована
6 000 грн. + %
 20 жовтня  Харків 
Компанія: LCN-Ukraine  (https://jobs.ua/company-lcn-ukraine-419977) (Всі вакансії)
Категорії:HR, управління персоналом, Офісний персонал, Робота для студентів

Контакти

Телефон:+38 (066) 017-59-28
Контактна особа:Светлана

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: отличные коммуникативные навыки, целеустремленность, умение работать на результат; уверенный пользователь ПК; умение работать в режиме многозадачности; умение располагать к себе людей.

Обязанности: проведение поиска, отбора, оценки персонала с учетом соответствующих требований; оперативное закрытие вакансий в кратчайшие сроки; адаптация персонала на протяжении ИС.

Условия: 6-ти дневная рабочая неделя; стабильная оплата труда +%; офис в центре города, возле м.Пушкинская; молодой и классный коллектив, где ты обязательно найдёшь своих друзей.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору