Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Менеджер по продажам в Україні
  5. Менеджер по продажам
Відправити резюме

Менеджер по продажам

Заблокована
25 000 грн.
  4 грудня  Харків 
Компанія: Полиграфсервис+  (https://jobs.ua/company-poligrafservis-56469) (Всі вакансії)
Категорії:Видавництво, поліграфія, Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон: 1234567

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Полигафическому предприятию требуется менеджер по продажам. Офсет, флексопечать. М/Ж, в\о, о\р в продажах полиграфии от 2-х лет на производственном предприятии Украины, опыт оптовых продаж услуг полиграфии, упаковки, опыт работы с крупными и средними предприятиями, опыт поиска новых заказчиков, опыт поддержания долгосрочных отношений с клиентами. Предприятие предоставляет хорошие условия работы, полный соцпакет, перспектива карьерного роста в рамках предприятия. Командировки по Украине. З.п. от 25 000 грн., на испытательный срок - обсуждается.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору