Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Офісний персонал
  5. Менеджер по продажам (детская одежда, B2B)
Відправити резюме

Менеджер по продажам (детская одежда, B2B)

Заблокована
15 000 грн.
 27 травня  Київ 
Компанія: Гарден беби  (https://jobs.ua/company-garden-bebi-79794) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Офісний персонал
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Менеджер по продажам (детская одежда, B2B)

15000 грн. Выполнение KPI

Требования:

М/Ж от 25 высшее образование успешный опыт работы в активных продажах не менее 2 лет навыки планирования опыт проведения деловых переговоров готовность к командировкам уверенный пользователь ПК знание 1С

Наш кандидат должен обладать:

коммуникабельностью умением убеждать и работать с возражениями высокой дисциплиной и самоорганизацией настойчивостью, упорством в достижении поставленных целей стрессоустойчивостью знанием техники продаж

Обязанности:

работа с готовой базой и активный поиск новых клиентов расширение ассортимета у существующих проведение переговоров и заключение договоров планирование деятельности выполнение ежемесячных планов продаж отчетность.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору