Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Офісний персонал , Сільське господарство, агробізнес
  5. Менеджер по продажам в офис
Відправити резюме

Менеджер по продажам в офис

Заблокована
 23 квітня  Дніпро 
Компанія: ООО "МИКРОН АГРО"  (https://jobs.ua/company-ooo-mikron-agro-1594697) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Офісний персонал, Сільське господарство, агробізнес
Показати контакти

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: опыт работы на аналогичной должности, высшее образование, общее понятие о работе в сфере животноводства, опыт в активных продажах, личные качества - ответственность, самостоятельность, инициативность.

Обов'язки: работа в офисе (консультирование, переговоры и презентации в телефонном режиме; поиск новых клиентов; заключение сделок, контроль деб. задолженности), рассылка коммерческих предложений по эл. почте, участие в тендерах.

Умови: пн-пт с 08:30 до 17:00, сб-вс выходные. Работа в офисе, территориально - Чечеловский р-н. Оплата труда зависит от результата работы (ставка в месяц + % от продаж). Направляйте свое резюме на эл. адрес: отправить резюме

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору