Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Менеджер по снабжению в Україні
  5. Менеджер по снабжению
  Відправити резюме

  Менеджер по снабжению

  Заблокована
  15 000 грн.
   18 червня  Одеса 
  Компанія: ITP  (https://jobs.ua/company-itp-86751) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі; Офісний персонал

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 483-99-52
  Контактна особа:Виктория Шахтарина
  Адреса:Одесса

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  В/о (электротехническое - обязательно). в отдел МТС требуется специалист по комплектации электротехнического оборудования.о/р в указанной сфере от 3-х лет. изучение проектной документации. отражающей суть планируемых поставок оборудования, поиск поставщиков, подбор оборудования. маркетинг рынка и поиск альтернативных поставщиков и мониторинг рынка, оформление заявок и коммерческих предложений, формирование калькуляции.5-ти дневка, с 08.30 до 17.30, готовность к командировкам. мужчина до 45 лет

  сфера деятельности компании проектирование, сборка, монтаж, поставка электротехнического оборудования, выполнение электромонтажных и пусконаладочных работ внутренних и внешних электрических сетей до 110 кВ и систем электроснабжения, электроосвещения

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору