Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Менеджер по туризму в турфирму

Заблокована
7 000 грн. + %
 10 січня  Запоріжжя 
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: — Опыт работы от 1 года обязательно!- Коммуникабельность;- Общительность;- Внимательность;- Знание отельной базы популярных направлений;- Пунктуальность, — Умение работать в команде;- Знание ПК (Интернет, Word, e-mail и др.) — Посещение рекламных туров приветствуется;

Обязанности: - подбор тура, - он-лайн бронирование, - консультация туристов по телефону и т.п.

Условия: - Полный рабочий день, - офис в центре города, - стабильная ЗП + % + премии.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

↑ Вгору