Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Виноградові
  4. Робота Менеджер з постачання в Україні
  5. Менеджер з постачання
  Відправити резюме

  Менеджер з постачання

  Заблокована
   21 травня  Виноградів 
  Компанія: Гранд  (https://jobs.ua/company-grand-1604156) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал; Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Контактна особа:Катерина Менгертівна
  Адреса:Виноградів, вул.Копанська 221

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вища освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року (бажано з продовольчими товарами); ПК - користувач (Word, Excel, Outlook, 1С).

  Обов'язки:

  - організація робочого процесу для отримання супермаркетом максимального прибутку від продажу визначеної групи товарів згідно встановлених економічних планових показників.

  Умови: гідний рівень оплати праці; графік роботи 8.00-18.00; повне дотримання КЗпПУ; соціальний пакет. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: ..66– відділ кадрів.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору