Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Луцьку
  4. Робота Менеджер зовнішньої реклами в Україні
  5. Менеджер зовнішньої реклами
  Відправити резюме

  Менеджер зовнішньої реклами

  Заблокована
  5 000 грн. + %
    4 січня  Луцьк 
  Компанія: Перспектива, РА   (https://jobs.ua/company-perspektiva-ra-296887) (Всі вакансії)
  Рубрики:Дизайн, творчість; Реклама, маркетинг, PR; Офісний персонал

  Контакти

  Контактна особа:Романюк Віта
  Адреса:Козакова 6

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Терміново потрібен менеджер зовнішньої реклами в рекламну агенцію "Перспектива". Вимоги: досвід роботи бажаний, чол. чи жінка від 18 років, Графік роботи: нормований робочий день з 9.00 до 18.00. Обов'язки: ведення рекламних кампаній, калькуляція оплат, надсилання та продзвон клієнтів. Робота офісна.Вимоги: Досвідчений користувач ПК (MS Office, Outlook, Opera,); Грамотна, чиста добре поставлена мова; Уміння вести переговори, аргументувати, переконувати клієнта; Комунікабельність, цілеспрямованість, енергійність, висока працездатність Обов’язки: Активний пошук рекламодавців; Продаж рекламних послуг; Участь у розробці комерційних пропозицій для рекламодавців; Укладення договорів з замовниками; Контроль за розміщенням реклами; Контроль та супровід виконання рекламних кампаній. Ваше портфоліо та резюме надсилайте на e-mail: відправити резюме

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору