Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Мерчендайзер в Києві
  5. Мерчендайзер
  Відправити резюме

  Мерчендайзер

  Заблокована
    2 жовтня  Київ 
  Компанія: Космолюкс  (https://jobs.ua/company-kosmolyuks-142273) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 445-04-73

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Мерчендайзер в "Космолюкс 2013" (косметика). Бажано жінка. Часткова зайнятість, берем студентів. Робота по Києву, 5-тт в день. Викладка товару та контроль залишків, фотозвітність. Компенсація проїзду, оплата мобільного. З/п 400 грн/день (7-10 днів в місяць).

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору