Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Мерчендайзери
Відправити резюме

Мерчендайзери

Заблокована
 17 травня  Київ 
Компанія: Бейкери Фуд Индастри  (https://jobs.ua/company-beykeri-fud-indastri-29345) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Компанія FORNETTI яка активно зростає і розвивається і до нас в команду потрібні Мерчендайзери, щоби разом пригощати мешканців Києва смачною випічкою європейського виробництва і смачними гарячими напоями. Перевага роботи у нашій компанії: офіційне працевлаштування, робота по КЗпП, компенсація проїзду, оплачувані відпустки та лікарняні, стабільна виплата з/п: ставка + преміювання за результатами роботи, можливість кар'єрного зростання. Обов'язки: викладка продукції на вітрини згідно планограм, контроль наявності асортименту продукції і запасів, маркетинговий сервіс торгової точки (забезпечення торгових точок POS-матеріалами, рекламною продукцією, цінниками і т.п.), технологічний сервіс торгових точок (контроль якості випічки продукції), забезпечення технічного сервісу торгових точок (контроль за справністю пічного обладнання), формування заявок на продукцію. Почни кар'єру разом з Форнетті!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору