Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Мийниця посуду в Києві
  5. Мийниця посуду
Відправити резюме

Мийниця посуду

Заблокована
7 000 грн.
 26 жовтня  Київ 
Компанія: Гостинично-ресторанный бизнес , Фенюк С.В.  (https://jobs.ua/company-gostinichno-restorannyiy-biznes-fenyuk-sv-1582499) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія

Контакти

Телефон: +38 (066) 942-07-85

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Мийниця посуду. ГР: 5/2, 8.00-16.30. Наша компанія пропонує дружній колектив, зручний графік роботи, привабливі умови праці. Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору