Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Охорона, безпека
  5. Молодший інспектор відділу охорони та нагляду
Відправити резюме

Молодший інспектор відділу охорони та нагляду

Заблокована
6 000 грн.
 10 червня  Київ 
Компанія: Бучанська виправна колонія  (https://jobs.ua/company-buchanska-vipravna-kolonya-117248) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Бучанська виправна колонія №85 проводить набір осіб на посади молодшого, середнього та старшого начальницького складу (придатних до військової служби).

Умови роботи: Повна зайнятість, працевлаштування згідно діючого трудового законодавства України, графік роботи: ПН-ПТ з 08:00 до 17:00 та доба через три.

Під час проходження військової служби в установі, гарантується:

- зняття з військового обліку;

- перспектива службового росту (з урахуванням морально-ділових якостей особистості);

- грошове забезпечення від 6000 грн. в міс. (по першому року служби). В подальшому проводиться підвищення розміру грошового забезпечення, яке залежить від вислуги років та займаної посади;

- забезпечення речовим майном;

- своєчасність фінансово-матеріального забезпечення;

- можливість безкоштовного заочного навчання у вищому навчальному закладі Академія Державної пенітенціарної служби України з метою подальшого службового росту та здобуття спеціальності;

- оплачувана щорічна основна відпустка від 30 діб;

Крім того, щороку виплачуються: грошова допомога при наданні відпустки. Спвробітники проходять службу згідно Закону України 'Про Національну поліцію'

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору