Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво
  5. Начальник планово-диспетчерського відділу
Відправити резюме

Начальник планово-диспетчерського відділу

Заблокована
  3 травня  Київ 
Компанія: ООО "Научно-производственная фирма "Ирком-ЭКТ"  (https://jobs.ua/company-ooo-nauchno-proizvodstvennaya-firma-irkom-ekt-383870) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Координація роботи виробничих служб.Планування діяльності виробничих ділянок, визначення і розстановка пріоритетів, оперативне реагування на ситуації і прийняття оптимальних рішень. Створення комунікативних ланцюжків для передачі інформації між виробничими службами та відділами. Аналітика, обробка великих обсягів інформаціі. Стратегічне і короткострокове планування раціональної завантаженості виробничого обладнання. Керівництво робочим колективом відповідно до цілей і правилами Компанії.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору