UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту.
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Настройчик на металообработващи машини с цифрово-програмно управление в Києві
  5. Настройчик на металообработващи машини с цифрово-програмно управление
Дана вакансія вже неактуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Настройчик на металообработващи машини с цифрово-програмно управление

Заблокована
 10 листопада 2017  Київ
Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном

Побажання до співробітника

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Место работы: г.Русе, Болгария!!!

Отговорности:

1. Изготвя програми с операционни системи за машини с ЦПУ.

2. Монтира и регулира захващащите приспособления и режещите инструменти.

3. Да може да разчита конструктивна и технологична документация.

4. Да знае начините на оразмеряване на детайлите, допуските на размерите и грапавостта на повърхнините, физико – химичните свойства на материалите и инструментите. Да може да заточва прецизно режещите инструменти и да ползва сигурно и точно инструментите за механична обработка.

Изисквания:

  • Висше техническо образование ; средно техническо образование
  • Професионален опит – над 2 год.

Условия:

  • - Петдневна работна седмица, 8-часов работен ден
  • - Пълна заетост
  • - Трудов договор, съгласно българското законодателство

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору