Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Івано-Франківськ
  4. Виробництво
  5. Інженер-енергетик 1 категорії
Відправити резюме

Інженер-енергетик 1 категорії

Заблокована
6 024 грн. + %
  6 травня  Івано-Франківськ 
Компанія: Івано-Франківська філія Концерну РРТ  (https://jobs.ua/company-vano-frankvska-flya-kontsernu-rrt-327534) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: стаж роботи на виробництві інженером енергетиком, мати відповідну кваліфікаційну групу з електробезпеки - IV до 1000В.

Обязанности:Забезпечує безперебійне електропостачання та надійну роботу електросилового обладнання; здійснює керівництво енергогрупою; забезпечує загальну технічну експлуатацію, обслуговування, ремонт електросилового обладнання філії

Условия:40 годинний робочий тиждень, субота, неділя - вихідний; відрядження в межах області.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору