Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Інструктор з фізичної культури в Україні
  5. Інструктор з фізичної культури
  Відправити резюме

  Інструктор з фізичної культури

  Заблокована
  6 000 грн. + %
    4 січня  Харків 
  Компанія: Дошкольное учебное учреждение № 267  (https://jobs.ua/company-doshkolnoe-uchebnoe-uchrejdenie-267-187542) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (057) 725-16-98
  Контактна особа:Зоя Іванівна

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії


  I. Обов’язки

  Здійснювати фізичне виховання дітей відповідно до чинних програм та методик для дітей дошкільного віку, зокрема гімнастики, ритміки, тощо. Визначати завдання і зміст кожного конкретного заняття з урахуванням віку, підготовленості, індивідуальних психофізіологічних особливостей і самопочуття дітей. Надавати необхідну диференційовану допомогу дітям при оволодінні навичками у рухливих іграх, гімнастиці, ритміці, тощо, з раннього віку розвивати цікавість до систематичного фізичного вдосконалення.Дбати про формування вольових якостей вихованців.

  Забезпечувати повну безпеку дітей під час фізкультурних занять на майданчику, у музичному залі, не допускати перевтоми чи переохолодження, в разі потреби надавати першу медичну допомогу.

  Постійно стежити за санітарно-гігієнічним станом місць, де здійснюється фізичне виховання.

  Проводити консультації для вихователів і батьків з методики навчання фізкультурно-спортивної діяльності, її профілактично-оздоровчого значення.

  Спільно з медичним працівником контролювати стан фізичного здоров’я дітей.

  Дотримуватися педагогічної етики, поважати гідність дитини, захищати її від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, запобігати шкідливим звичкам, пропагувати здоровий спосіб життя.

  Постійно підвищувати свій фаховий рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

  Проводити індивідуальні корекційні заняття з дітьми, які займаються у спеціальній медичній групі.

  Здійснювати систематичний облік рухової підготовки дітей кожної вікової групи та календарне планування фізкультурних занять.

  Брати участь у розробці сценаріїв фізкультурних свят та розваг, в організації піших пішоходів, добирати разом з музичним керівником, з метою координації роботи фізичного виховання, музику для фізкультурних занять, ранкової гімнастики.

  Нести матеріальну відповідність за збереження спортивного інвентарю.

  Вести відповідну документацію.

  Брати участь у семінарах-практикумах, педрадах та методичних об’єднаннях міста.

  Условия:

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору