Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Офис менеджер в Україні
  5. Офис менеджер
  Відправити резюме

  Офис менеджер

  Заблокована
  7 000 грн.
   22 травня  Одеса 
  Компанія: МП "Универсал- ЛТД"  (https://jobs.ua/company-mp-universal-ltd-81816) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 094-70-70
  Контактна особа:Марина
  Адреса:Одесса, Атамана Чепиги, 102

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования:

  Проживание в Суворовском районе. Возраст от 24 до 35 лет. Опыт работы в данной сфере не менее 2-х лет. Уверенный пользователь ПК, грамотная устная и письменная речь. Наличие таких качеств: гибкость; терпеливость; тактичность; пунктуальность; добросовестность; деловой этикет

  Обязанности: выполнение поручений руководителя, обеспечение жизнедеятельности офиса, работа с документами: заполнения, печать, функции секретаря, администратора (офис-менеджера), работа с корреспонденцией (регистрация, учет, своевременная отправка писем, документации), работа с входящими/исходящими звонками, консультирование клиентов/ведение базы клиентов.

  Условия: работа в офисе, график работы - Понедельник-Пятница с 09.00 до 18.00 часов. В субботу — по согласованию, зарплата по результатам собеседования.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору