Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Хуст
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Официант-бармен
Відправити резюме

Официант-бармен

Заблокована
500 грн.
 15 серпня  Хуст 
Компанія: "Велнес Карпатия"  (https://jobs.ua/company-velnes-karpatiya-1598263) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія

Контакти

Телефон:+38 (067) 413-85-09
Контактна особа:Инна Тимко

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано

Опис вакансії

ОФІЦІАНТИ запрошуємо на роботу до сучасного санаторно-куротного комплексу ,що знаходиться в мальовничому селищі Шаян ,Хустського району. Заробітна плата -500грн. за зміну. Графік роботи - позмінний. Надається безкоштовне проживання та харчування. Звертайтеся за номером телефону ....

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору