Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Официанты
Відправити резюме

Официанты

Заблокована
7 000 грн.
  3 травня  Київ 
Компанія: Кафе "Есенин"  (https://jobs.ua/company-kafe-esenin-137128) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Официанты требуются в новое открывающееся кафе. З/п от 7000 грн. Условия: график: 7/7, 5/2, обсуждается. Питание за счет заведения. Своевременная оплата труда, 2 раза в месяц. Треб.: работоспособность, соблюдение санитарных норм, умение работать в команде, ОР для администратора, наличие медкнижки, если нет - ОР на линии раздачи, в зале, касса, бар, обучаем. При необходимости предоставляем жилье. Кафе находится в бизнес-центре на ул. Бульварно-Кудрявской (р-н цирка)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору