Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Первомайському (Харківська обл.)
  4. Робота Охоронець в Україні
  5. Охоронець
  Відправити резюме

  Охоронець

  Заблокована
  8 000 грн. + %
    7 вересня  Первомайський (Харківська обл.) 
  Компанія: Первомайська виправна колонія (№ 117)  (https://jobs.ua/company-pervomayska-vipravna-kolonya-117-1604278) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Контактна особа:Дмитрий Воробьёв

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требования: відсутність судимості кандидата та його близьких родичів, стресостійкість, висока особиста відповідальність, хороший рівень фізичної підготовки, пунктуальність.

  Обязанности: здійснення надійної охорони та нагляду в межах дорученої ділянки

  Условия: графік роботи-доба через три доби, пільгова вислуга років (три за чотири), 25 років вислуги у календарному обчисленні дає право для нарахування пенсії та отримання статусу Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби України, можливість отримання вищої юридичної освіти за держзамовленням (заочна форма навчання) у вищих навчальних закладах, повний соціальний пакет, відпустка від 30 до 45 діб, проходження спеціальних курсів з отриманням відповідного посвідчення, можливість карєрного росту, раз на рік надається матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі повного місячного грошового забезпечення, зняття з військового обліку. 

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору