Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Охоронник в Києві
  5. Охоронник
Відправити резюме

Охоронник

Заблокована
 11 листопада  Київ 
Компанія: ТОВ "Аякс ЛТД"  (https://jobs.ua/company-tov-ayaks-ltd-138766) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека

Контакти

Адреса:Ст.м. "Берестейська", р-н Дарницької пл., Києво-Святошинський р-н

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Охорона. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Графік роботи: добовий, 2/4, вахта. Київ, Київська обл. З/п 300-400 грн/доба. Бажано до 50 років з досвідом роботи від 1 року, від 175 см. Об'єкти: ст.м. "Берестейська", р-н Дарницької пл., Києво-Святошинський р-н. Офіційне оформлення.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору