Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Черкасах
  4. Робота Охоронник вахта в Україні
  5. Охоронник вахта
  Відправити резюме

  Охоронник вахта

  Заблокована
  9 000 грн.
   14 травня  Черкаси 
  Компанія: ООО 'Агентство по безопасности 'Ника'  (https://jobs.ua/company-ooo-agentstvo-po-bezopasnosti-nika-232767) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Контактна особа:Наталья
  Адреса:Черкассы, бульв. Шевченка 266/1, оф.408

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Охоронна компанія запрошує охоронників вахтовим методом
  Вахта 30 днів в Черкаській області  вік від 25 до 55 років без шкідливих звичок, хвороб та судимостей  ЗП: 9000 гривень в місяць (своєчасно!!) Видаються аванси.  Проїзд, проживання за рахунок компанії.  Інфо по телефону: Едуард Олександрович

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору