UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Охранник в Україні
  5. Охранник
Відправити резюме

Охранник

Заблокована
12 000 грн.
 11 квітня  Харків 
Компанія: ПП ХЦОП  (https://jobs.ua/company-pp-htsop-1625253) (Всі вакансії)
Рубрики:Охорона, безпека

Контакти

Контактна особа:Андрей Павлович
Адреса:Львов

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования, пожелания: дисциплинированность, отсутствие судимостей, отсутствие медицинских противопоказаний к работе охранником

Обязанности: осуществление контрольно-пропускного режима, патрулирование территории, обеспечение общественного порядка на объекте

Условия: Работа вахтовым методом. Складской комплекс в г. Львов.  Удобные условия труда и проживания. Предоставляется жилье. Имеется компенсация проезда.

Оплата за 15ти суточную вахтенную смену 9000грн

Оплата за 20ти суточную вахтенную смену 12000грн

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору