Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Оператор чата в Україні
  5. Оператор чата
  Відправити резюме

  Оператор чата

  Заблокована
    5 січня  Одеса 
  Компанія: ФЛП Грощук А.Ю.  (https://jobs.ua/company-flp-groschuk-ayu-295676) (Всі вакансії)
  Рубрики:Інші пропозиції; Наука, освіта, переклади; Робота для студентів

  Вимоги

  Освіта: незакінчена вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:віддалена робота

  Опис вакансії

  В связи с расширением агентству требуются сотрудники со знанием английского языка для удаленной работы. От вас: уровень владения языком Intermediate и выше, постоянный доступ к интернету через ПК или ноутбук, усидчивость, ответственность, умение мыслить нестандартно, способность быстро принимать решения, готовность уделять работе не менее 4 ч в день, уверенный пользователь ПК. От нас: обучение, техподдержка, своевременная выплата зарплаты, присутствует система премирования. Возможность совмещения с основной работой/ учебой (гибкий график). Ждем вас в нашем дружном коллективе!

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору