Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Оператор колл-центру в Києві
  5. Оператор колл-центру
  Відправити резюме

  Оператор колл-центру

  Заблокована
  20 000 грн.
   14 жовтня  Київ 
  Компанія: Колл Центр Qr  (https://jobs.ua/company-koll-tsentr-qr-1617359) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 228-26-14

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Оператор колл-центру потрібен на постійну роботу. Працюємо в карантин. Немає жорстких вимог до віку. ГР: з 9.00 до 17-00, сб-нд вихідні. З/п 20000 грн (ставка + бонуси). Навчаємо, досвід роботи вітається! Дружний, злагоджений колектив. Своєчасну оплату гарантуємо. Можливість кар'єрного росту.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору